Najděte si dovolenou...

Kurzovní lístek

Kurzy ČNB vydané dne 12.4.2024

EUR EUR 1 EUR | 25,330 CZK
GBP GBP 1 GBP | 29,651 CZK
TRY TRY 100 TRY | 73,569 CZK
USD USD 1 USD | 23,782 CZK

všechny kurzy a online převodník měn »    

Spolupracujeme

Španělská slovesa -ir

Španělskápravidelná slovesa s koncovkou IR

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dovolená s dětmi

Pokud plánujete dovolenou s dětmi k moři, je důležité najít destinaci, která bude splňovat potřeby celé rodiny. Ideální místo by mělo nabízet nejen krásné pláže a čisté moře, ale také různé aktivity pro děti, které udrží vaše ratolesti zaneprázdněné a šťastné. Kromě toho, je důležité zvážit i ubytování - ideální hotel by měl mít dostatek prostoru pro celou rodinu, dětské aktivity a samozřejmě, vynikající stravování.

Mezi nejlepší destinace pro dovolenou s dětmi k moři patří Řecko, Itálie, Španělsko a Chorvatsko. Tyto země nabízejí nejen krásné pláže, ale také různé aktivity pro děti, jako jsou vodní parky, hřiště a mnoho dalšího.

Dovolená s dětmi v Řecku

Řecko je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů pro rodinnou dovolenou. Nabízí krásné pláže, čisté moře, kulturní památky a tradiční kuchyni. Pokud plánujete dovolenou s dětmi v Řecku, zde jsou některé tipy a doporučení, která vám pomohou užít si tuto zemi s rodinou.

Kam v Řecku s dětmi?

Řecko má mnoho krásných oblastí, ale některé jsou vhodnější pro rodiny s dětmi. Například ostrov Kréta je velmi oblíbený pro rodinnou dovolenou, protože má mnoho pláží s pozvolným vstupem do moře. Dalšími vhodnými oblastmi jsou například ostrovy Rhodos a Korfu.

Ubytování v Řecku

Pro rodiny s dětmi je výhodnější si rezervovat apartmán nebo dům, místo hotelového pokoje. To vám poskytne více prostoru a soukromí, a umožní vám připravovat si jídlo sami, což může ušetřit peníze.

Pláže v Řecku

Řecko má mnoho krásných pláží, ale ne všechny jsou vhodné pro děti. Vyberte si pláže s pozvolným vstupem do moře a s mělkou vodou. Mnoho pláží má také nabídku vodních sportů a aktivity pro děti, jako jsou například nafukovací hrady a skluzavky.

Stravování v Řecku

Řecko je známé pro svou vynikající kuchyni. Pro rodiny s dětmi je však lepší si vybírat restaurace s nabídkou dětských jídel. Mnoho restaurací také nabízí dětské židle a další vybavení pro děti.

Výlety v Řecku

Řecko nabízí mnoho výletů, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Například návštěva archeologických památek může být pro děti velmi zajímavá a poučná. Dalšími vhodnými výlety jsou například návštěva vodopádů, zoologických zahrad a vodních parků.

Řecko je krásná země, která nabízí mnoho zábavy a relaxace pro rodiny s dětmi. Vyberte si vhodnou oblast, ubytování, pláže a restaurace, a užijte si dovolenou s celou rodinou v Řecku.

Dovolená s dětmi v Itálii

Itálie je krásná země plná kultury, historie a nádherné přírody, což ji dělá ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Zde je několik tipů na to, kde trávit dovolenou s rodinou v Itálii:

Toskánsko

Toskánsko je známé svými vinicemi, olivovými háji a nádhernou krajinou. Zde můžete navštívit města jako Florencie nebo Pisa, nebo si užívat pobytu v menších vesničkách.

Sardinie

Sardinie je ostrov ležící v Tyrhénském moři a nabízí mnoho krásných pláží s tyrkysovou vodou a jemným pískem. Ideální pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí koupat a užívat si slunce.

Benátsko

Benátsko je známé svými kanály, historickými budovami a uměním. Pro děti je zde možnost prohlídky Benátek na gondole, nebo navštívit oblíbený zábavní park Gardaland.

Rimini

Rimini je letovisko na pobřeží Jaderského moře a nabízí mnoho aktivit pro děti, jako jsou aquaparky, písečné pláže a mnoho dalšího.

Sicílie

Sicílie je největší ostrov v Středozemním moři a nabízí mnoho příležitostí pro dětskou zábavu, jako jsou návštěvy historických památek, návštěvy sopečných kráterů a samozřejmě mnoho pláží.

Itálie je krásná země s mnoha možnostmi pro rodinnou dovolenou, ať už máte rádi pláže, historii nebo přírodu.

Dovolená s dětmi ve Španělsku

Španělsko je další oblíbenou destinací pro dovolenou s dětmi. Země nabízí nejen slunce, moře a krásné pláže, ale také mnoho aktivit pro celou rodinu.

Pláže ve Španělsku

Pokud hledáte pláže, na výběr máte zejména na pobřeží Costa del Sol, Costa Brava a Costa Blanca. Zde najdete nejen písečné pláže, ale také malé zálivy s křišťálově čistou vodou, které jsou ideální pro šnorchlování a potápění.

Pro rodiny s dětmi jsou ideální například pláže v Benidormu nebo v Torrevieje, které jsou dobře vybavené a nabízejí mnoho aktivit pro děti, jako jsou skluzavky, hřiště a bazény.

Zábavní parky ve Španělsku

Další zajímavou aktivitou pro rodiny s dětmi je návštěva zábavních parků. Například v Barceloně najdete největší zábavní park v Evropě - PortAventura World, který nabízí spoustu atrakcí pro všechny věkové kategorie.

Památky ve Španělsku

Pro milovníky historie a kultury jsou vhodné města jako Barcelona, Madrid nebo Granada, která nabízejí mnoho památek a kulturních akcí. V Barceloně například můžete navštívit Park Güell, Sagrada Família nebo slavný fotbalový stadion Camp Nou.

Festivaly ve Španělsku

Španělsko je také známé pro své kulturní festivaly, jako je například La Tomatina - festival rajčat, který se koná každoročně v Buñol v srpnu.

Ve Španělsku jsou také oblíbené rodinné hotely s all-inclusive nabídkou, které jsou ideální pro dovolenou s dětmi. Zde najdete nejen ubytování, ale také stravování a zábavu pro celou rodinu. Španělsko je skvělou volbou pro dovolenou s dětmi, protože zde najdete krásné pláže, kulturní a historické památky, zábavu pro děti a mnoho dalšího.

Pokud hledáte dovolenou plnou zábavy a aktivit pro celou rodinu, Španělsko je tou správnou volbou. Nabízí nejen krásné pláže a slunce, ale také mnoho dalších zajímavých aktivit, které potěší jak dospělé, tak i děti.

Dovolená s dětmi v Chorvatsku

Chorvatsko je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. Tato země nabízí nejen krásné pláže a čisté moře, ale také mnoho aktivit a zábavy pro celou rodinu. Zde jsou některé tipy na to, jak si užít dovolenou v Chorvatsku s dětmi:

Pláže v Chorvatsku

Chorvatsko je známé svými krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodinnou dovolenou. Pláže jsou obvykle písečné nebo oblázkové a mají pozvolný vstup do moře, což je ideální pro děti.

Národní parky v Chorvatsku

Chorvatsko má mnoho krásných národních parků, které nabízejí aktivní zábavu pro celou rodinu. Například Národní park Plitvická jezera je ideální pro rodinnou procházku s krásnými vodopády a jezery.

Vodní parky v Chorvatsku

Chorvatsko má mnoho vodních parků, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vodní park Solaris v Šibeniku nabízí mnoho atrakcí, jako jsou skluzavky, bazény a další vodní zábavu.

Dubrovník

Dubrovník je krásné historické město, které nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Můžete navštívit Dubrovnickou hradbu, katedrálu a další historické památky.

Plavání s delfíny v Chorvatsku

V Chorvatsku je možné zažít jedinečnou zábavu s plaváním s delfíny. Tato aktivita je ideální pro rodiny s dětmi, kteří si mohou vychutnat krásu a inteligenci těchto úžasných tvorů.

Kulturní zážitky v Chorvatsku

Chorvatsko má bohatou historii a kulturu, kterou mohou rodiny objevovat. Můžete navštívit mnoho historických měst a památek, jako je například Diokleciánův palác v Splitu.

Chorvatsko je tedy ideálním místem pro dovolenou s dětmi, které nabízí krásnou přírodu, kulturní zážitky a mnoho zábavy pro celou rodinu.

Vyberte si z široké nabídky dovolených v Chorvatsku »