Najděte si dovolenou...

Kurzovní lístek

Kurzy ČNB vydané dne 12.4.2024

EUR EUR 1 EUR | 25,330 CZK
GBP GBP 1 GBP | 29,651 CZK
TRY TRY 100 TRY | 73,569 CZK
USD USD 1 USD | 23,782 CZK

všechny kurzy a online převodník měn »    

Spolupracujeme

Španělská slovesa -ir

Španělskápravidelná slovesa s koncovkou IR

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Jak na levné letenky

Hledáte cestu, jak ušetřit na letenkách a zároveň si užít skvělou dovolenou? Sledujte naše tipy na to, jak najít levné letenky a najít tu nejlepší nabídku.

Tipy a rady, jak hledat letenky

Použijte porovnávače letenek

Existuje mnoho online porovnávačů letenek, které vám umožní porovnat ceny letenek od různých leteckých společností. Mezi nejpopulárnější patří například Skyscanner, Kayak, nebo Google Flights. Sledujte změny cen a vyhledávejte levné lety na různých termínech.

Hledejte na méně známých letištích

Letiště, která nejsou příliš populární, často nabízejí levnější lety. Pokud vám to vyhovuje, zvažte cestu z nejmenšího letiště nebo letiště v blízkosti vaší cílové destinace.

Vyhledávejte předem

Rezervování letenek v předstihu může ušetřit peníze. Některé letecké společnosti nabízejí slevy a speciální nabídky pro ty, kteří rezervují lety předem. Sledujte webové stránky leteckých společností a rezervujte lety s předstihem.

Sledujte speciální nabídky a slevy

Mnoho leteckých společností nabízí slevy a speciální nabídky pro různé cestovní destinace. Sledujte jejich webové stránky a přihlaste se k odběru novinek, abyste nezmeškali žádnou nabídku.

Flexibilní termíny a destinace

Pokud máte možnost být flexibilní ohledně termínů a destinací, můžete najít levnější lety. Některé dny a časy jsou levnější než jiné, stejně jako některé destinace jsou levnější než jiné.

Sledujte mimo sezónu

Vyhledávejte lety mimo sezónu. V létě a během prázdnin jsou lety často dražší než v jiných obdobích roku. Pokud můžete být flexibilní, vyhledávejte lety mimo hlavní sezóny.

Sledování těchto tipů vám může pomoci najít levné letenky a ušetřit peníze na vaší další dovolené.

Pojďme hledat letenku na vaši vysněnou dovolenou u moře »