Najděte si dovolenou...

Kurzovní lístek

Kurzy ČNB vydané dne 12.4.2024

EUR EUR 1 EUR | 25,330 CZK
GBP GBP 1 GBP | 29,651 CZK
TRY TRY 100 TRY | 73,569 CZK
USD USD 1 USD | 23,782 CZK

všechny kurzy a online převodník měn »    

Spolupracujeme

Španělská slovesa -ir

Španělskápravidelná slovesa s koncovkou IR

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Top 10 pláží v Evropě

Evropa je domovem mnoha nádherných pláží, které jsou oblíbenými turistickými destinacemi po celém světě. Zde je naše sestava top 10 pláží v Evropě:

Playa de Ses Illetes, Formentera, Španělsko

Tato nádherná pláž se nachází na ostrově Formentera, který je součástí Baleárských ostrovů. Bílý písek a tyrkysová voda dělají z této pláže neuvěřitelně krásné místo.

Zlatni Rat, Brač, Chorvatsko

Tento jedinečný tvar pláže, který se mění v závislosti na odlivu a přílivu, se nachází na chorvatském ostrově Brač. Je to velmi populární místo pro windsurfing a kitesurfing.

Navagio, Zakynthos, Řecko

Tato pláž se nachází na ostrově Zakynthos v Jónském moři a je jednou z nejkrásnějších pláží v Řecku. Její bílý písek a tyrkysová voda vytvářejí neuvěřitelně krásné scenérie.

Spiaggia dei Conigli, Lampedusa, Itálie

Tato pláž se nachází na ostrově Lampedusa, který je součástí Itálie. Je to neuvěřitelně krásné místo s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.

Praia da Rocha, Portimão, Portugalsko

Tato pláž se nachází v blízkosti města Portimão na jižním pobřeží Portugalska. Její bílý písek a tyrkysová voda dělají z této pláže neuvěřitelně krásné místo.

Cala Agulla, Mallorca, Španělsko

Tato pláž se nachází na ostrově Mallorca, který je součástí Baleárských ostrovů. Je to neuvěřitelně krásné místo s bílým pískem a tyrkysovou vodou.

Oludeniz, Fethiye, Turecko

Tato pláž se nachází v Turecku a je neuvěřitelně populární pro paragliding a další vodní sporty. Její bílý písek a tyrkysová voda dělají z této pláže krásné místo.

Praia Dona Ana, Lagos, Portugalsko

Tato pláž se nachází v blízkosti města Lagos na jižním pobřeží Portugalska. Její bílý písek a krásná scenérie dělají z této

Plage de Palombaggia, Korsika, Francie

Tato pláž se nachází na jihu ostrova Korsika v jižní Francii. Je to nádherné místo s křišťálově čistou vodou a bílým pískem.

Elafonisi, Kréta, Řecko

Tato pláž se nachází na jihozápadě ostrova Kréta v Řecku. Její růžový písek a tyrkysová voda jsou velmi oblíbené u turistů.

Vyberte si z široké nabídky dovolených u moře »